SanDog - Psí móda pro vašeho miláčka


Poslední novinky

02. 12. 20

TIP NA VANOČNÍ DÁREKPřipravte svého čtyřnohého miláčka na zimu a vybavte ho fleecovou mikinou.Mikina je vyrobena z příje... více info

30. 11. 20

Je pravda, že pejsek má svůj kožíšek a v případě, že žije venku na zahradě po celý rok a postupně si zvyká na změnu poča... více infoO SanDog

Výhradní český výrobce – velkoobchod – e-obchod

Oblečení a doplňky pro psy značky SanDog vyrábíme výhradě v České Republice a to od počátečního nápadu, až po výrobu.

Oblečení vyrábíme z funkčních materiálů vhodných pro sport a volný čas, tak aby se pejsek cítil jako ve vlastní kůži. Firma vznikla v roce 2006 s cílem přivést na trh kvalitní, originální a funkční oblečení pro naše čtyřnohé miláčky.
Design vnímáme jako nedílnou součást našich výrobků a proto rádi spolupracujeme s mladými kreativními designéry.

Připravili jsme pro Vás kolekci mikin, roláčků, triček, šátků a pelíšků v pestrobarevné škále veselých barev, které potěší nejen Vašeho čtyřnohého miláčka. Kolekce SanDog .

KATALOG SanDog 2011/12 (PDF.)
download_foto pro web (zip.)


NOVINKY SAMOSTATNĚ PRO ROK 2011/12
KATALOG NOVINKY SanDog 2011/12 (PDF.)
download_NOVINKY_foto pro web (zip.)

2011_8_nova_kolekce_2011.jpg

Střihy a velikosti

Byly vytvořeny unikátní střihy, speciálně pro naši firmu. Založeny jsou na pečlivém průzkumu: "měření pejsků v České republice", podle něhož je vytvořena naše tabulka velikostí.

Tabulka obsahuje osum velikostí: 2XS – 3XL. Velikosti jsou určeny jen pro pejsky malých plemen a to od těch úplně nejmenších cca 1kg až po 14ti kilové. Našimi zákazníky jsou tedy např.: yorkšírský teriér, pražský krysařík, čivava, toy pudlík, maltézáček, japonský čin, bišonek, pudl střední, čínský naháč, malý knírač, westík, mopsík, coton, francouzský buldoček, anglický kokršpaněl, bígl a další.

Při výběru vhodné velikosti se měří: obvod hrudi, krku a zad, viz. tabulky velikostí, kde naleznete podrobnosti.

mikina_baby_bear_chivava_3_web.jpg

Design a funkčnost

U našich výrobků se snažíme dbát především na funkčnost, praktičnost, ale také nedílnou součástí je design. Naše oblečení je výjimečné především díky funkčním materiálům, které se běžně používají pro sportovní a outdorové oblečení pro lidi. A originalitě designu, na kterém se podílí řada mladých a kreativních designérů.
Na naší nové kolekci se podílela mladá známá značka Lichi, plná barev, příšerek a veselých designů. Jde o dvě talentované grafičky,které pro nás navrhly potisk na tričko SanLichi a pláštěnku Lichi Pes. Drsňáckou image modelů BaDog a pláštěnku Dog vytvořil designér, který si říká antimultivitamin. Ilustrátor komixu Kook dal zase výraz jednomu z našich modelů, konkrétně flízové mikině Miau.
Oblečení také testujeme na desítkách psů a neustále vylepšujeme střihy, tak aby se v nich pejsek cítil jako ve vlastní kůži.