SanDog - Psí móda pro vašeho miláčka


Poslední novinky

02. 12. 20

TIP NA VANOČNÍ DÁREKPřipravte svého čtyřnohého miláčka na zimu a vybavte ho fleecovou mikinou.Mikina je vyrobena z příje... více info

30. 11. 20

Je pravda, že pejsek má svůj kožíšek a v případě, že žije venku na zahradě po celý rok a postupně si zvyká na změnu poča... více infoNovinky

10. 11. 2020 / Klienti bezesporu oceníli Váš vstup na trh. Řekněte nám, Sandro, čím jsou vaše produkty jiné než pro

Klienti bezesporu oceníli Váš vstup na trh. Řekněte nám, Sandro, čím jsou vaše produkty jiné než pro

U našich výrobků se snažíme dbát především na funkčnost, praktičnost, ale také nedílnou součástí je design. Naše oblečení je výjimečné především díky funkčním materiálům, které se běžně používají pro sportovní a outdorové oblečení pro lidi. A originalitě designu, na kterém se podílí řada mladých a kreativních designérů.

Na naší nové kolekci se podílela mladá známá značka Lichi, plná barev, příšerek a veselých designů. Jde o dvě talentované grafičky,které pro nás navrhly potisk na tričko SanLichi a pláštěnku LichiPes. Drsňáckou image modelů BaDog a pláštěnku Dog vytvořil designér, který si říká antimultivitamin. Ilustrátor komixu Kook dal zase výraz jednomu z našich modelů, konkrétně flízové mikině Miau.
Oblečení také testujeme na desítkách psů a neustále vylepšujeme střihy, tak aby se v nich pejsek cítil jako ve vlastní kůži.

Více na: www.monamie.cz